Servis PC

Provádím profesionální servis počítačů a ostatních komponent výpočetní techniky (monitory, tiskárny, ..). Umožňuje-li závada provést opravu, pak je možné zařízení nebo jeho součást opravit přímo na úrovni součástek a vyhnout se neekonomické a neekologické výměně za nový kus.

Pro řešení drobných zásahů je možné využít vzdálenou pomoc. Před využitím mne prosím telefonicky kontaktujte a stáhněte si program pro vzdálený přístup.

Konzultace

Díky vysoké kvalifikaci, mnohaleté praxi a širokému rozhledu v oblasti informačních technologií mohu nabídnout nejen konkrétní služby, ale také konzultace. Ty jsou vhodné například před nákupem informačních systémů či před realizací většího projektu.

 

Záchrana dat z poškozených HDD / CD / DVD

Dokáži zachránit Vaše důležité soubory z poškozených pevných a optických disků či paměťových karet. Jsem schopen posoudit stupeň poškození a v případě zásadní destrukce mohu doporučit specializované středisko na záchranu dat. V případě zjištění problémů s pevným diskem je nutné počítač okamžitě vypnout, aby se zamezilo dalšímu poškození.

Návrh, realizace a správa firemních sítí a serverů

Mohu nabídnout kompletní řešení firemních sítí, a to od návrhu přes precizní realizaci, až po následnou správu. Jedná se o strukturovanou kabeláž, switche, routery, koncové počítače, servery a další prvky. Správa serverů obnáší důkladnější analýzu při jejich návrhu, vhodné nastavení zabezpečení, dohled a pravidelné aktualizace instalovaného systému a programů.

 

Instalace operačních systémů Windows a Linux

Instalace provádím na nové i starší počítače. V rámci reinstalace je možné na přání zákazníka vytvořit zálohu i v případě nefunkčního původního systému. Součástí služby je také instalace ovladačů a dořešení možných komplikací spojených s instalací jiného systému.

Zajištění HW / SW

Zajistím dodávku, instalaci a konfiguraci hardware a software dle potřeby pro konkrétní nasazení či dle Vašeho přání. Dodávka je realizována od seriozního prodejce v Pelhřimově, který není internetovým obchodem, ale nabízí zboží za obdobné ceny.

 

Programátorské práce

Nabízím tvorbu menších informačních systémů na míru. Při vývoji využívám nejen multiplatformní programovací jazyk Java na velice pokročilé úrovni. Stejně tak je možná realizace libovolného řešení dle Vašich potřeb, a to s možným využitím již existujícího svobodného softwaru.

Individuální přístup a servis u zákazníka na vysoké profesionální úrovni patří k mému standardu.

 

Ceny služeb jsou zahrnuty v tomto ceníku.